Perfect Day Studio - masáže, kosmetika, fyzioterapie

tel.: 724 881 939

Trvalá na řasy – iCURLICURL_Logo

Trvalá na řasy za 20 min
BEZPEČNÉ, HYGIENICKÉ, MODERNÍ A STYLOVÉ

Dopřejte svému pohledu smyslnost a svůdný pohled!

 

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ – ŽÁDNÉ NATÁČKY, ŽÁDNÉ LEPIDLO ICURL_before

Máte pěkné řasy, ale jsou rovné ? Zvolte iCurl ! Nový systém aplikace trvalé na řasy, který zabraňuje krepatění řas. Už se nebudete muset trápit s kleštičkami a ztrácet čas v koupelně před zrcadlem. Díky této nové technologii budete mít přirozeně zaoblené řasy s dlouhodobým efektem. Nádherné řasy vydrží 1 až 3 měsíce!  Doba aplikace pouze 20 minut  a je zcela bezbolestná. Budete mít luxusní a vybroušený vzhled, – získáte okouzlující oči!

 

Nejšetrnější a nejmodernější metodaICURL_after. Dnešní rychlý životní styl si vyžaduje praktičnost. Aplikace je rychlá, jednoduchá a vysoce efektivní. Všechny ženy, které se o sebe rády starají, vědí, jak mohou řasy pozvednout a vylepšit celkový vzhled.

iCurl- Eyelash Curl Kit byl vyvinut tak, aby v krátkém čase umožnil vytvořit brilantní a okouzlující oči.

iCurl- Eyelash Curl Kit je produktem firmy, specializující se na trvalé na řasy a permanentní make-up. Trvalá na řasy je cesta jak udržet řasy zaoblené, oddělené a zvětšené bez použití řasových natáček. Bezpečný a jednoduchý proces zahrnuje aplikaci jemné trvalé a tenkého flexibilního klipu, kdy je možné proces trvalé uskutečnit během kosmetického ošetření v průběhu působení pleťové masky. Vhodná je kombinace s barvením řas. Nádherný výsledek vydrží 1-3 měsíce.

ICURL

Tento úžasný produkt si po uvedení v Paříži oblíbily ženy po celém světě.

Doba ošetření je pouze 20 minut , na rozdíl od zdlouhavé metody na natáčky, která trvá až 60 minut.

Cena
20 min590 Kč