Perfect Day Studio - masáže, kosmetika, fyzioterapie

tel.: 724 881 939

Veganská péče

Výživný “salát” pro Vaší pokožku.

Sezónní ošetření pro léto 2020. Novinka ve světové kosmetice sledující současné trendy zdravého životního stylu.

Je libo mrkev, mangostan, červenou řepu, nebo avokádo? Koktejl plný životadárných látek. Vaše pokožka dostane vydatnou dávku energie a bude zásobena potřebnými živinami. Vyberte si pro kosmetické ošetření Vaší oblíbenou zeleninu a nechte její aktivní látky blahodárně působit na Vaší pleť. Aplikujeme pomocí ultrazvukové  a fotonové terapie.

Červená řepa  -  opravdový zdroj vitality a jasu. Obsahuje jedinečný komplex vitamínů a minerálů, který pokožku intenzivně hydratuje a hloubkově vyživuje. Poskytne zklidnění, relaxaci a omlazení.

Mangostan – pomáhá v boji proti volným radikálům, předchází vzniku předčasného stárnutí, sjednocuje barevný tonus pokožky, prosvětluje pigmentové skvrny, obnovuje přirozené pH pleti.  Obsahuje vysoké procento vitamínu C.

Mrkev – extrakt z mrkve obsahuje vitamíny C a E, které zabraňují vzniku mimických vrásek. Vyvážené množství minerálních solí pleť rozjasní, pročistí do hloubky a dodají ji zdravý vzhled. Beta karoten podpoří zdravé opálení pleti.

Avokádo – bohaté na vitamíny  A, B, D, E, lecitin, draslík, hořčík, fosfor, vápník a železo. Zbavuje pigmentových skvrn a chrání pokožku poškozenou slunečním zářením. Zbavuje oční okolí otoků a napětí. Výživná péče, která podpoří barevné sjednocení pleti.

Cena
60 min990 Kč