Perfect Day Therapy - masáže, kosmetika, fyzioterapie

tel.: 724 881 939

Radiofrekvenční lifting

V současné době se dostávají do popředí liftingových procedur přístrojové, neinvazivní, avšak hloubkové zákroky pro lifting pleti. Díky velmi rychlému vývoji v kosmetologické přístrojové technice Vám můžeme nabídnout výrazné omlazení Radiofrekvenčním laserem Tripple Attack Thermage – frakční laserový resurfacing.

Jedná se o neinvazivní hloubkový přístrojový radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť pouze na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách pokožky, na kterých při liftingu záleží nejvíce. Laser radiofrekvenčně prohřívá ošetřovanou oblast, čímž působí na kolagenová vlákna a je dosaženo výrazného liftingového efektu. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků a to bez jakékoliv zátěže pro tělo a nulové rekonvalescence.

Výhody RNL:

  1. Rychlost – nenáročné, rychlé ošetření. Celý zákrok trvá 20-90 min, dle ošetřované oblasti.
  2. Efektivita – efekt je patrný ihned po ošetření a během následujících týdnů ještě narůstá. Dle hloubky vrásek se ošetření opakuje do požadovaného efektu, poté mohou následovat udržovací aplikace.
  3. Bezpečnost – certifikovaný přístroj, který je ve shodě s požadovanými evropskými normami certifikace CE (jedná se o záruku bezpečného přístrojového ošetření).

PopisCena
Oční okolí / Hřbety rukou30 min1490 Kč
- balíček 2 + 1 ZDARMA3 apl.2980 Kč
Obličej40 min2490 Kč
- balíček 2 + 1 ZDARMA3 apl.4980 Kč
Brada, krk, dekolt50 min3490 Kč
- balíček 2 + 1 ZDARMA3 apl.6980 Kč
CHCI SE OBJEDNAT