Perfect Day Studio - masáže, kosmetika, fyzioterapie

tel.: 724 881 939

Anticelulitidní program

Liftingová procedura se zábalem je velmi účinná v boji proti všem druhům celulitidy ( rozptýlené měkké, otokové, lokalizované tvrdé), vypíná a výrazně zlepšuje kvalitu pokožky. Patří mezi osvědčené ošetření na formování postavy.

Jednotlivé kroky zábalu:

a) Peeling

Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria, obsahující mikro prvky, minerály a rozmarýnový olej. Smícháním s masážním olejem výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a připravuje pokožku na další ošetření.

b) Anticelulitidní masáž

- provádíme masážním přípravkem obsahujícím éterický olej bazalky, grapefruitu a rozmarýnu ( silice na silnou celulitidu). Masáž  anticelulitidním olejem aktivuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje cirkulaci tekutin, a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky.

Při této proceduře využíváme také účinků – VAKUOVÉ MASÁŽE – vytvořením podtlaku se výrazně zvyšuje mikrocirkulace krve a dochází k rozrušení tukové vrstvy – BAMBUSOVÉ MASÁŽE – vyhlazuje nerovnosti pokožky, zelastičťuje, drenážuje.

c) Zábal

Aplikace přípravku, který působí na bázi liposomního rozehřívání, má výrazně stimulační účinek a přispívá k odbourávání tuků. Následně se zábal zafixuje folií a pro maximální účinek se nechává působit v termo dece po dobu cca 20 min.

Výsledkem pravidelné masáže a aplikace zábalu na problematické partie je výrazně hladší a pevnější pokožka. Pro úspěšné odstranění celulitidy je třeba absolvovat anticelulitidní kúru sestávající se z cca 10 aplikací ( 1 – 2x týdně).

PopisCena
60 min790 Kč
Balíček 5 aplikací5x60 min3450 Kč