Perfect Day Studio - masáže, kosmetika, fyzioterapie

tel.: 724 881 939

Program hubnutí

Účinnost již při první aplikaci!

- viditelné zeštíhlení problémových partií – nohy, hýždě, břicho

ANTICELULITIDNÍ A HUBNOUCÍ OBVAZY PODPORUJÍCÍ LYMFATICKÝ SYSTÉM
Jednotlivé kroky zábalu:

a) Drenážní masáž
Tato masáž za pomoci oleje s drenážním účinkem aktivuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje cirkulaci tekutin a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky. Výsledkem pravidelné masáže problematických partií, je výrazně hladší a pevnější pokožka.

Při této proceduře využíváme také účinků – VAKUOVÉ MASÁŽE – vytvořením podtlaku se výrazně zvyšuje mikrocirkulace krve a dochází k rozrušení tukové vrstvy – BAMBUSOVÉ MASÁŽE – vyhlazuje nerovnosti pokožky, zelastičťuje, drenážuje.

Zabal_700

b) Peeling
Očišťující mořská sůl obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria, obsahující mikro prvky, minerály a rozmarýnový olej. Smícháním s masážním olejem výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a připravuje pokožku k další léčbě.

c) Drenážní bandáž
Aplikace anticelulitidních a hubnoucích obvazů Drenapress podporující lymfatický systém. Doba působení zábalu je 20-30 min. Pro zesílení účinku zábalu využíváme tepelného efektu termodeky.

d) Liposomní krém
Velmi účinný přípravek podporující rozklad tukových buněk na bázi liposomního rozehřívání zakončuje tuto obsáhlou proceduru, po které se ihned budete cítit lehčí a štíhlejší.

Pro maximální účinek se doporučuje absolvovat 5-10 procedur těchto zábalů.

PopisCena
60 min790 Kč
Balíček 5 aplikací5x60 min3450 Kč