O nás

Perfect Day Studio představuje již od roku 2007 spojení profesionální péče o pohybový aparát a péči o pleť.

Tělová ošetření jako jsou masáže a fyzioterapie u nás provádí důkladně vybraný tým terapeutů, školených specialistů a diplomovaných fyzioterapeutů. Uvolňování blokád, měkké mobilizační techniky a kvalitní masáž, účinně odstraňují bolesti zad a celého pohybového aparátu. V naší nabídce jsou různé druhy masáží včetně lymfatických, sportovních, reflexních atd.,které prokazatelně přispívají k udržení zdravého organizmu.

V našem kosmetickém salonu zažijete umění specialistek v oboru kosmetiky, ošetření moderními kosmetickými přístroji a okamžiky relaxace, harmonie a uvolnění. Naše kosmetická ošetření pomáhají účinně řešit potřeby Vaší pleti v každém věku. Pracujeme s čistě přírodní italskou kosmetikou Gerards, která je vytvořena na základě Bio technologických metod, homeopatie a aromatické terapie. Nechybí odborné poradenství v péči o pleť, konzultace, diagnostika pleti, poskytnutí vzorků i doporučení kosmetiky na domácí použití, kterou lze u nás přímo zakoupit.

Samozřejmostí je snadná dostupnost studia, moderně vybavené interiéry, osobní přístup včetně maximálního soukromí pro každého zákazníka a neustále se vzdělávající personál.