Výživa pleti TRI-anti-AGE

– je první fixní trojkombinace látek určená pro antiaging pro vnitřní užití

– zesiluje účinek Radiofrekvenčního liftingu

Kombinuje 3 hlavní složky:

1) kyselinu hyaluronovou – zajišťuje hydrataci kůže a dalších tkáních celého organismu. Kyselina hyaluronová (HA) je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Hyaluron N-Medical obsahuje farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu.

2) kolagen – hydrolyzovaný mořský kolagen se speciálním složením aminokyselin přispívá k pevnosti pokožky a správné funkci kloubů.
Aby bylo složení aminokyseliny v ideálním poměru
k lidskému kolagenu, používá se na výrobu kolagenu pro N-Medical více druhů ryb, které jsou loveny v různých částech naší planety.

3) elastin – zajišťuje pružnost pokožky, cév, šlach a dalších orgánů. Jeho funkci můžeme pozorovat i pouhým okem. Stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původní místo je následek správné funkce elastinu. Postupným stárnutím elastin ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou elasticitu, tak jak tomu bylo v dětství a mládí. Elastin můžeme doplňovat, abychom si zvýšili jeho množství.

TRI-anti-AGE se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě, původ surovin Švýcarsko a Francie.

TRI-anti-AGE (60 tobolek)……cena: 2.549 Kč