Akce

Připravte se na plavkovou sezónu včas

Nyní formování těla s DÁRKEM – aplikace čistící a revitalizační pleťové masky ZDARMA

Ušetřete Váš čas a peníze. Zatímco se bude pracovat na odbourávání tukových vrstev a vyhlazení pokožky na stehnech a hýždích, Váš obličej bude hýčkán pod pleťovou maskou.

Akce platí do 30.06.2024 při každé 90 min anticelulitidní proceduře.

Více o anticelulitidní proceduře

Rozjasňující péče s Matrixylem

Novinka roku 2024 – speciální anti ageing péče, která výrazně zlepšuje strukturu a hustotu pokožky a dodává pleti brilantní jas.

Nyní k této novince ZDARMA – Hloubkově vyživující péče o Vaše ruce a nehty – maska + masáž (do vyčerpání zásob) – více informací

Radiofrekvenční lifting

Trápí Vás vrásky a povadlá pokožka, ale nechcete podstoupit náročný operativní zákrok? Máme pro Vás řešení – bezbolestnou alternativu, která dosahuje srovnatelných výsledků bez jakéhokoliv zásahu do těla a následné rekonvalescence – Radiofrekvenční laser Tripple Attack Thermage.

2 + 1 aplikace ZDARMAviz ceník

Mikrojehličky s kyselinou

Začněte řešit Vaše vrásky

Dopřejte si bezbolestnou aplikaci kyseliny hyaluronové do podkoží.
Aplikuje se přímo do vrásky. Nejčastěji vějířky kolem očí a nosoretní rýhy. Bez anestezie i bez lokálního znecitlivění.

Tato unikátní metoda byla speciálně navržena pro zjemnění vrásek, takže se můžete těšit na mladistvější a svěžejší vzhled. Nejenže bojuje proti stárnutí, ale také dodává pokožce výživu a hydrataci. Je tedy vhodná i pro mladší klientky jako extrémní hydratace, která se postará o zdravý vzhled kůže.

Procedura je pohodlná, rychlá a naprosto bezpečná. Je možné lehké začervenání v místě aplikace, které do cca 10 min odezní. Mikrojehličky jsou napuštěny speciálně formovanou kyselinou hyaluronovou a zajistí úplné rovnoměrné rozmístění do pokožky.

Akční ceny:

4 aplikace mikrojehliček (2x oční + 2x nosoretní rýhy)… 990 Kč

2 aplikace mikrojehliček (místa dle výběru)………………… 495 Kč