Radiofrekvenční lifting

V současné době se dostávají do popředí liftingových procedur přístrojové, neinvazivní, avšak hloubkové zákroky pro lifting pleti. Díky velmi rychlému vývoji v kosmetologické přístrojové technice Vám můžeme nabídnout výrazné omlazení Radiofrekvenčním laserem Tripple Attack Thermage – frakční laserový resurfacing.

Jedná se o neinvazivní hloubkový přístrojový radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť pouze na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách pokožky, na kterých při liftingu záleží nejvíce. Laser radiofrekvenčně prohřívá ošetřovanou oblast, čímž působí na kolagenová vlákna a je dosaženo výrazného liftingového efektu. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků a to bez jakékoliv zátěže pro tělo a nulové rekonvalescence.

Výhody RNL:

  1. Rychlost – nenáročné, rychlé ošetření. Celý zákrok trvá 20-90 min, dle ošetřované oblasti.
  2. Efektivita – efekt je patrný ihned po ošetření a během následujících týdnů ještě narůstá. Dle hloubky vrásek se ošetření opakuje do požadovaného efektu, poté mohou následovat udržovací aplikace.
  3. Bezpečnost – certifikovaný přístroj, který je ve shodě s požadovanými evropskými normami certifikace CE (jedná se o záruku bezpečného přístrojového ošetření).
Popis Cena
Oční okolí + čelo 1 apl. 1490,- objednat se
Akce - balíček 2 + 1 ZDARMA 3 apl. 2980,- objednat se
Obličej + oční okolí + brada 1 apl. 2490,- objednat se
Akce - balíček 2 + 1 ZDARMA 3 apl. 4980,- objednat se
Brada + krk + dekolt 1 apl. 3490,- objednat se
Akce - balíček 2 + 1 ZDARMA 3 apl. 6980,- objednat se