Manuální lymfodrenáž

Jemná masážní technika, která výrazně přispívá ke zlepšení činnosti lymfatického systému.

Lymfatický systém je součástí systému imunitního, ve kterém má významnou úlohu v obraně těla před infekčními a nádorovými onemocněními. Manuální lymfodrenáží se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Terapeutka uvolní hlavní uzliny a poté provede samotnou drenáž tekutiny, která odchází vylučovacím systémem z těla pryč.

Lymfatická masáž tělová 

Účinně působí při zadržování vody (otocích, lymfedémech), křečových žilách, při odstraňování celulitidy, po operacích, úrazech, liposukci.  Pomáhá při migrénách, hubnutí, detoxikaci, ke zvýšení imunity a  zlepšení kondice až o 15%.

První aplikace se vždy doporučuje celotělová (90 min)

Lymfatická masáž obličej +hrudník + ruce

Osvěží pleť a rozjasní jí, odstraní otoky z očního okolí či “druhé brady”, zvýší tvorbu obranných látek a urychluje hojení kůže (i po operacích), pročistí pokožku, odvádí toxiny, pomáhá při akné, hluboce pokožku regeneruje, ulevuje při bolestech hlavy a při migrénách.

Doporučená frekvence ošetření :
K nastartování činnosti lymfatického systému je nutné absolvovat kúru v rozsahu 6-10 aplikací, nejlépe 2 aplikace za týden. Tuto kúru absolvovat 2x do roka, mezi tím udržovací režim 1aplikace za měsíc.

Popis Cena
60 min 1090,- objednat se
Balíček 5 aplikací 5x60 min 4990,- objednat se
90 min 1640,- objednat se
Balíček 5 aplikací 5x90 min 7490,- objednat se