Ultrazvukové čištění a ionizace pleti

profesionálním ultrazvukovým přístrojem se třemi funkcemi:

1) Skin Scrubber – čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
2) ionizace pleti
3) zažehlení přípravků ultrazvukovou sondou

Ultrazvuková špachtle

společně s desinkrustačním roztokem naprosto bezbolestně odstraňuje odumřelé buňky, nečistoty na pleti, pomáhá uvolnit ucpané póry a komedony. Citlivě čistí i pleť aknotiků. Zajistí okysličení pokožky a připraví pokožku na další kosmetické ošetření.

Přírodní exfoliace je daleko bezpečnější a šetrnější než chemický peeling a mechanické, hluboké čištění pleti.

Ionizační přístrojpřístroj

napomáhá pronikání vody, aktivních látek a vitaminů do kůže.

Ionizační hlava se nejčastěji využívá pro zapracování superkoncentrátů a sér, které redukují vrásky a vyrovnávají pleť. Pokožka je tak jasnější, pružnější a svěží.

Ultrazvuková hlavice

dokáže vyvolat změny v objemu a pohybu buněk v lidském těle. Tento účinek je znám jako masáž buněk, kdy stimuluje a vyrovnává buněčné membrány. Zlepšuje kvalitu pokožky, zrychluje metabolismus a regeneruje kožní tkáň. Pleť se díky zvýšené teplotě uvnitř kožních buněk prokrví a zvyšuje se průnik aktivních látek do hloubky pokožky. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Efekt je okamžitý, pleť je rozjasněná.

Vybělující účinek se dosahuje kombinací ultrazvuku s vhodným depigmentačním přípravkem. Postupně odstraňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Ultrazvuk jsou mechanické vibrace vyvolané elektromagnetickým přístrojem, který vysílá elektrické impulzy. Systém pro hygienu a hloubkovou regeneraci pokožky. Je to příjemný, rychlý a efektivní způsob ošetření, který nepoškozuje pokožku.

Zahrnuto v ceně každé péče.