Anticelulitidní program

Liftingová procedura se zábalem je velmi účinná v boji proti všem druhům celulitidy  ( rozptýlené měkké, otokové, lokalizované tvrdé), vypíná a výrazně zlepšuje kvalitu pokožky. Patří mezi osvědčené ošetření na formování postavy.

Jednotlivé kroky zábalu:

a) Peeling

Obsahuje rozdrcenou mořskou sůl bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy Laminaria obsahující mikro prvky, minerály a rozmarýnový olej. Odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a připravuje pokožku na další ošetření.

b) Anticelulitidní masáž
Beper_PNG

Speciální přístroj na tvarování těla provádí trojitou kruhovou masáž, která v kombinaci s tlakem vzduchu a infračerveným zářením stimuluje krevní oběh a podporuje lymfu. Pravidelným masírováním se pokožka viditelně zpevní a vyhladí. Tato masáž se provádí v oblasti stehen, hýždí a břicha. Masáž je intenzivní, přesto bezbolestná.

Při této proceduře může terapeut využít také účinků vakuové masáže – vytvořením podtlaku se výrazně zvyšuje mikrocirkulace krve a dochází k rozrušení tukové vrstvy, nebo bambusové masáže – vyhlazuje nerovnosti pokožky, zelastičťuje a drenážuje.

Pro vyhlazení pokožky používáme přípravek obsahujícím éterický olej bazalky, grapefruitu a rozmarýnu ( silice na silnou celulitidu). Masáž aktivuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje cirkulaci tekutin, a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky.

c) Zábal

Aplikace přípravku, který působí na bázi liposomního rozehřívání, má výrazně stimulační účinek a přispívá k odbourávání tuků. Při potížích se žilním systémem používáme přípravek s kryo efektem. Následně se zábal zafixuje folií a nechává se působit po dobu 10 – 20 min.

Výsledkem pravidelné masáže a aplikace zábalu na problematické partie je výrazně hladší a pevnější pokožka. Pro úspěšnou redukci celulitidy je třeba absolvovat obvyklých 10 – 15 aplikací v cyklu dvou ošetření za týden.

Popis Cena
60 min 1090,- objednat se
Balíček 5 aplikací 5x60 min 4990,- objednat se
90 min 1640,- objednat se
Balíček 5 aplikací 5x90 min 7490,- objednat se