O Perfect Day Therapy

Již od roku 2007 představuje Perfect Day Therapy spojení profesionální péče o pohybový aparát a péči o pleť.

Tělová ošetření, jako jsou zdravotní a relaxační masáže, fyzioterapie a formování těla u nás provádí důkladně vybraný tým terapeutů, školených specialistů a diplomovaných fyzioterapeutů. Uvolňování blokád, měkké mobilizační techniky a kvalitní masáž, účinně odstraňují bolesti zad a celého pohybového aparátu. V naší nabídce jsou různé druhy masáží včetně lymfatických, klasických, sportovních, reflexních atd., které prokazatelně přispívají k udržení zdravého organizmu.

V našem kosmetickém salonu zažijete umění specialistek v oboru kosmetiky, ošetření moderními kosmetickými přístroji a okamžiky relaxace, harmonie a uvolnění. Účinnými kosmetickými péčemi pomáháme řešit potřeby Vaší pleti v každém věku. Pracujeme s čistě přírodní italskou kosmetikou Gerards, která je vytvořena na základě Bio technologických metod, homeopatie a aromatické terapie. Nechybí odborné poradenství v péči o pleť, konzultace, diagnostika pleti, poskytnutí vzorků i doporučení kosmetiky na domácí použití, kterou lze u nás přímo zakoupit.

Samozřejmostí je snadná dostupnost – stanice metra Radlická – trasa B a konečná zastávka tramvaje č.7  a také možnost parkování hned před vchodem do budovy.

Moderně vybavené interiéry, osobní přístup, včetně maximálního soukromí pro každého zákazníka a neustále se vzdělávající personál.