Kosmetika – pečujeme o Vaši krásu

Talaspa 078

Dokonalá pleť je prvním a nejdůležitějším velvyslancem krásné ženy. Pěstěná tvář přidává na půvabu i na sebevědomí, dotváří osobnost a přináší své majitelce pocit spokojenosti a pohody.

Zdravá, hladká a zářivá pleť je výsledkem správné péče a ošetření dobře zvolenými, kvalitními kosmetickými přípravky. V kosmetickém salonu Perfect Day pracujeme s italskou přírodní kosmetikou Gerards, která je vytvořena na základě BIO technologických metod, homeopatie a aromatické terapie. Péče Gerards pomáhají řešit problémy s Vaší pletí v jakémkoliv věku. Naše nabídka zahrnuje běžná i luxusní kosmetická ošetření, konzultace, diagnostiku pleti a prodej kosmetiky pro domácí použití.

3 fázová masáž Gerards

Hluboké uvolnění mimických svalů a Vaší mysli, zažijete díky delikátní 3 fázové aromaterapeutické masáži Gerards.

Speciálně vyvinutý masážní rituál s cílenými účinky na: 

  1. drenáž – stimulace lymfy a obnova metabolismu
  2. uvolnění – stlačování bodů technikou Shiatsu pro uvolnění svalů a zklidnění nervů
  3. obnovu – stimulace přirozené tvorby kolagenu a elastinu.

Příroda a technikapřístroj

Vysoké účinnosti našich péčí dosahujeme spojením čistě přírodních kosmetických produktů (zaručují nejefektivnější vstřebatelnost), spolu se sílou moderních kosmetických přístrojů,

které jejich účinky významně znásobí. Touto kombinací dokážeme maximalizovat finální efekt ošetření s ohledem na zachování komfortu pro Vás i Vaši pleť. Využíváme účinky fotonové terapie, ozonoterapie, dále aplikujeme ultrazvukové čištění, ionizaci pleti a ultrazvukovou masáž buněk.

Naše kosmetická ošetření je možné začlenit do průběhu celého dne, jelikož použité produkty obsahují zklidňující a šetrné složky. Vaše pleť nebude jevit známky podráždění.

Doporučená frekvence ošetření:

1) vždy 1x za 4 týdny
nebo
2) pro extrémní regeneraci pleti (např. změna ročního období, vyčerpanost, změna životního stylu…), jako intenzivní
šoková kůra 1x týdně v průběhu jednoho měsíce. Takto 2x do roka.