Hloubková masáž s Trigger points

Hloubková masáž zad je účinná terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, dle daných potíží. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. Využívá se zde nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky.

Díky této cílené zdravotní terapii se dají uvolnit chronicky zatuhlé oblasti, bolestivé a stažené svaly nebo můžeme pomoci zvýšit hybnost či sportovní výkon. Je vhodná zejména pro sportovce, sezením přetěžované administrativní pracovníky, ale i širokou veřejnost.

Na Vaše tělo budou působit speciální hmaty, které pomáhají například při bolesti v bederní oblasti, snížené hybnosti kloubů, svalovém napětí stehen, hýždí, nohou, horní části zad a šíje, artróze, syndromu tenisového lokte nebo náhlém přetížení konkrétních svalových partií. Tato léčebná procedura je vhodná i po náročném cvičení či tréninku.

Využíváme kombinaci měkkých technik pro uvolnění podkoží. Následuje palpace = vyhmatání tzv. Trigger pointů (Spoušťových bodů) a jejich postupné uvolňování klidným tlakem, který má klient možnost ovlivnit. Dále je klient instruován k tzv. prodýchávání – tedy naučení se s bolestí (často velmi příjemně úlevnou) pracovat. Pro zefektivnění zásahu používáme také baňky, které v místě působí podtlak a další uvolnění v době, kdy už uvolňujeme další oblast. V nejméně prokrvených bodech zůstávají po baňkách podkožní modřinky, které ještě cca týden až dva označují místo, kde si má tělo nechat záležet s detoxikací. Případné rychlejší tahy slouží k doprokrvení a změkčení místa. Při očividně “skříplých” stavech je vhodné zvolit k ošetření také lokální lymfodrenáž.  Terapeut může do ošetření zařadit také další techniky, pokud je to vhodné.

Sdělte Vaší terapeutce intenzitu masáže, kterou požadujete: jemná, střední, silná. Intenzitu můžete dle Vašich pocitů v průběhu masáže změnit.

Cena
20 min 370,- objednat se
30 min 550,- objednat se
40 min 730,- objednat se
60 min 1090,- objednat se
90 min 1640,- objednat se
120 min 2300,- objednat se